Dni Otwarte Eyezen 03-22 października 2022

Soczewki relaksacyjne to szkła jednoogniskowe, które w dolnej części mają delikatny dodatek mocy. W jakim celu? By odciążyć nasze zmęczone oczy. Niezależnie od wieku dużo czasu spędzamy, pracując w bliży. Młodzież coraz mocniej tkwi w wirtualnym świecie, praktycznie nie odrywając wzroku od smartfona. A dorośli przez 8 godzin przerzucają wzrok między ekranami komputera, tabletu i telefonu. Efektem takiego trybu życia są suchość oczu, zmęczenie, problemy z koncentracją, bóle głowy, nieostre widzenie, zaburzenia akomodacji...

W jaki sposób soczewki relaksacyjne ułatwiają wykonywanie codziennych czynności? Dzięki bardziej „plusowej” wartości mocy soczewki w jej dolnej części wspierają naszą akomodację. Opuszczając spojrzenie, mimowolnie korzystamy ze strefy do czytania, dzięki czemu nasze oczy wykonują mniejszy wysiłek. Widzimy ostrzej i bardziej komfortowo. Dodatkowo szkła wyposażone są w Eye Protect System, czyli technologię filtracji szkodliwego światła fioletowoniebieskiego, co również wpływa kojąco na nasze oczy.

Dla kogo soczewki Eyezen to idealne rozwiązanie? Ze względu na kilka wariantów soczewek, nadają się one zarówno dla młodzieży, jak i osób dorosłych do mniej więcej 45 roku życia. W zależności od wieku, pracę oczu można wspomóc dodatkami z zakresu 0.4-1.1 D, co dodatkowo ułatwia dopasowanie szkieł do naszego rytmu życia.

Dlaczego warto skorzystać z Dni Otwartych Eyezen? W tym czasie soczewki relaksacyjne można zakupić w znacznie niższej cenie (nawet niższej niż klasyczne soczewki filtrujące światło niebieskie!), dodatkowo przy ich zakupie cena oprawki również zostanie obniżona, o 15%. Ponadto na soczewki zakupione w tym terminie dajemy Gwarancję Premium: jeśli uszkodzisz szkła w ciągu dwóch lat od zamówienia, wymienimy je na nowe. 

Obawiasz się, że się nie przyzwyczaisz? W ciągu 30 dni możesz wymienić je na soczewki jednoogniskowe, bez żadnych dodatkowych kosztów!


Link do wydarzenia: Facebook

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: