Jakiego specjalistę wybrać, by zbadać wzrok?

Kiedy pojawiają się problemy ze wzrokiem często nie wiemy, gdzie się udać. Pierwszą myślą zazwyczaj jest okulista, ale czy zawsze jest to potrzebne?

Okulista to LEKARZ zajmujący się diagnostyką i leczeniem chorób oczu, planuje terapię, przepisuje leki oraz wykonuje zabiegi. Udajemy się do niego w przypadku urazu, stanów zapalnych czy podejrzenia stanu chorobowego.

Optometrysta to SPECJALISTA ochrony zdrowia, który specjalizuje się w doborze korekcji okularowej i dopasowaniu soczewek kontaktowych. Ma także uprawnienia do prowadzenia terapii widzenia oraz doboru pomocy dla osób słabowidzących. Jest także osobą, która podczas rutynowego badania może wykryć nieprawidłowości i skierować pacjenta na diagnostykę okulistyczną.

Jeśli więc odczuwasz zmęczenie, pogorszenie widzenia lub chcesz dobrać nowe szkła do okularów wybierz się do OPTOMETRYSTY i ciesz się wyraźnym widzeniem. W naszym salonie przy zakupie okularów oferujemy bezpłatne kompleksowe badanie wykonywane przez wykwalifikowanego optometrystę, który dobierze korekcję oraz udzieli porad, jak dbać o swój wzrok. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: